Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 9 грудня 2015 р.

В Україні реалізують проект "Дитяча легка атлетика IAAF"

Фізичне виховання дітей дуже важливе для зміцнення їх здоров'я та сприяє правильному фізичному розвитку. Легка атлетика в системі фізичного виховання школярів відіграє провідну роль. Але, зважаючи на те, що загальний рівень фізичної підготовки школярів в останні роки падає, провідні фахівці Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (ІААF) розробили та 2005 року почали впровадження проекту «Дитяча легка атлетика IAAF» («IAAF Kid’s Athletics»).

Головним партнером проекту виступає Nestlé, оскільки будує свою діяльність на принципах раціонального харчування та здорового способу життя.
Про проект
Проект «Дитяча легка атлетика IAAF» було започатковано у 2005 році, він є однією з найбільших програм розвитку масового спорту в світі. Програма має на меті залучити до легкої атлетики якомога більшу кількість школярів, привчити дітей до спорту і, тим самим, сприяти поширенню збалансованого та здорового способу життя, а також залучати і підтримувати потенційних майбутніх зірок спорту. За час існування проект вже охопив півтора мільйони дітей майже зі ста країн світу.

2012 року Nestle S.A. стала головним спонсором проекту «Дитяча легка атлетика IAAF» в рамках ініціативи «Створення спільних цінностей» (Creating Shared Values). Підтримка програми доповнює глобальну ініціативу Nestlé «Здорові діти». Ця програма має на меті покращення харчування, здоров’я та самопочуття дітей шкільного віку за допомогою ліпшого харчування та фізичної активності.

Партнерська підтримка Nestlé допомагає розвитку та поширенню програми, що дозволяє IAAF організовувати додаткові курси для викладачів та тренерів, і в кінцевому підсумку залучати більшу кількість дітей.

У рамках проекту «Дитяча легка атлетика IAAF» проводяться курси для викладачів дитячої легкої атлетики. Курс складається з теоретичних, практичних занять та семінарів. Під час курсу провідні фахівці Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій навчають вчителів сучасній вдосконаленій системі фізичного виховання дітей, новим варіаціям рухових завдань, а також надають методичні поради щодо побудови та наповнення занять фізичної культури.

Різні форми занять допомагають педагогові побудувати свою роботу різноманітно та залучати до занять легкою атлетикою значну кількість учнів. На завершення курсу вчителі складають екзамен з викладання дитячої легкої атлетики за участі школярів.

Значення для суспільства
Програма сприяє формуванню культури здорового способу життя у дітей молодшого шкільного віку, популяризації спорту, підвищенню статусу уроків фізичної культури , залученню до легкої атлетики якомога більшої кількості школярів.

В Україні програма впроваджується у дев’яти областях (Одеській, Дніпропетровській, Волинській, Львівській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Рівненській та Київській).

Немає коментарів:

Дописати коментар